Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Лазещинська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04351371) був реорганізований і увійшов до складу Ясінянської громади

Сільський голова - Пранничук Іван Ількович

АВТОБІОГРАФІЯ

Пранничук Іван Ількович народився 12 березня 1967 року в с.Лазещина Рахівського району Закарпатської області.

Освіта вища. В 1991 році закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю «Лісоінженерна справа». Свою трудову діяльність розпочав після закінчення Лазещинської середньої школи у 1984 році. З квітня 1985 року по травень 1987 року проходив строкову військову службу.Після закінчення інституту працював майстром зміни меблевої фабрики Ясінянського лісокомбінату «Радянські Карпати».З лютого 1995 року по жовтень 1999 року працював майстром лісозаготівель Ясінянського лісопункту. З жовтня 1999 року по вересень 2001 року працював у СП «Апогей» начальником Лазещинського лісопильного цеху. У вересні 2001 року був переведений на посаду начальника меблевої фабрики СП «Апогей».

З травня 2002 року по квітень 2006 року працював заступником директора ПМП «Іберус». З 2006 року і по даний час сільський голова с. Лазещина.

Безпартійний. Одружений. Виховав дочку Мар’яну, 1992 р.н.

Не судимий. Проживаю за адресою с.Лазещина № 1109.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування