Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Лазещинська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04351371) був реорганізований і увійшов до складу Ясінянської громади

Склад виконавчого комітету

1. Пранничук Іван Ількович - голова виконкому, здійснює загальне керівництво виконкомом.

2. Дренкалюк Олена Юріївна – секретар сільської ради та її виконавчого комітету виконує обов'язки згідно Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”.

3. Ацбергер Віктор Калманович – член виконкому, приватний підприємець, забезпечення законності правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян.

4. Делятин Мар’яна Юріївна - член виконкому, вчитель Лазещинської ЗОШ 1-111ст. освіта, культура і спорт.

5. Климпуш Ігор Онуфрійович - член виконкому, керуючий ПАТ «Брокбізнесбанк» торгівельне обслуговування, транспорт і зв'язок.

6. Кувік Василь Іванович - член виконкому, головний лісничий ДП «Ясінянське ЛМГ», управління комунальною власністю та питання

адміністративно- територіального устрою.

7. Манівчук Дмитро Степанович – член виконкому, лісничий Лопушанського лісництва ДП «Ясінянське ЛМГ», житлово – комунальне, побутове господарство.

8. Поштарюк Іван Васильович - член виконкомузавідуючий центру первинної-медичної допомоги с.Лазещина підготовка питань охорони здоров’я.

9Петрюк Василь Степанович - член виконкому, приватний підприємець, соціальний захист населення.

10. Савчук Василь Михайлович - член виконкому, пенсіонер, міжконфесійні та інші повноваження.

11. Ступчук Іван Васильович - член виконкому, будівництво і ремонт об’єктів комунальної власності.

12. Петрюк Ілько Васильович - член виконкому, директор ПП «Беркут» повноваження в галузі оборонної роботи.

13. Тулайдан Юрій Дмитрович - член виконкому, приватний підприємець земельні відносини та охорона навколишнього середовища.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування